web tasarım izmir, web tasarım, web sitesi, e-ticaret, mobil uygulama, seo, web site tasarımı, web yazılım, kurumsal web tasarım, izmir web tasarım, izmir mobil uygulama, web tasarım firmaları, web tasarım fiyatları

BİZ KİMİZ ?

2009 yılından bugüne kadar kurumsal deneyimi ile Inteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri, İzmir’in önde ajanslarından biridir. Değişen ve gelişen dünyaya entegre şekilde kendini geliştiren Inteso Yazılım, bilişim sektöründe müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmeti vermektedir.

Kurumsal değerin internet alanında da ortaya konmasının öneminin farkında olan Inteso Yazılım, bu alanda müşterilerine profesyonel bir hizmet sunar. Kurum prestijini ve kazancını arttırmak için özgün ve işlevsel çözümler sunar. %100 müşteri memnuniyeti anlayışını kendisine prensip edinen Inteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri, web sitenizin sadece yapım aşamasında değil geliştirme ve destek alanında da daima müşterilerinin hizmetindedir.

 

Kalıplaşmış, yaratıcı olmayan fikirler yerine müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek, kurumlarına prestij katacak yeni ve yaratıcı fikirler sunar. Çalışmaya başlanılan zamandan itibaren kurumun prestij ve kazanç arttırımını hedefleyen Inteso Yazılım, kesintisiz desteğiyle yanınızda olur. Alanında uzman ve deneyimli ekibiyle sizin ve kurumunuzun hizmetindedir.

 

Sizin ihtiyaçlarınızı kendi fikri ve tecrübesiyle birleştirerek ortaya en iyi hizmetini koymayı amaçlayan Inteso Yazılım daima gelişmeye önem veren vizyonu ile hizmetine emin adımlarla devam etmektedir. Başta Türkiye olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Dubai, Fransa, İsviçre, Arnavutluk, Polonya gibi çok sayıda dış ülke ile; web tasarım ve yazılım geliştirme, mobil uygulama, kurumsal kimlik ve özel projelerde çalışmaktadır. 450’den fazla projesi bulunan firmamız en iyi referansın memnun müşterileri olduğu düşüncesiyle çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir.

 

Her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen ekibimiz ve tecrübemiz ile hayallerinizin gerçekleşmesi  için çalışıyoruz.