Mobil Uygulamalar

Günümüzde akıllı telefon, akıllı cihazlar dünyasında yaşıyoruz. Her gün piyasaya yeni bir akıllı cihaz çıkıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte firmalar yeni çözüm arayışına girmiş durumdalar. Kullanıcılar için kolay erişilebilir olması bakımından mobil uygulamalar öne çıkıyor.

Firmanızın herhangi bir ürünü, teknolojisi ya da kendisi için kullanabileceğiniz mobil uygulamalar farklı platformlar üzerinden erişilebilir olmalıdır. Mobil uygulamalar, ihtiyaçlarınıza uygun modüller içermeli ve kullanıcıların rahatça işlem yapabileceği basitlikte olmalıdır. Kurumsal kimliğinizi yansıtırken bir yandan da gelişen teknolojiye ayak uydurarak firmanızı mobil platformlarda temsil etmelidir.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak mobil uygulama ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Özel tasarım mobil uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz. Rakiplerinizden farklı olduğunuzu ortaya koymak ve gelişen teknolojiye adapte olmak için mobil uygulamalar önemli rol oynarlar.

Mobil uygulamanızı geliştirirken belirli bir yol haritasına bağlı hareket ederiz. Bu konuda önceliğimiz firmanızın ihtiyacıdır. İhtiyaçlarınızı tespit ederek, ihtiyacınız dahilinde çözümler sunarız. Gereksiz detaylarla zaman kaybetmenizin önüne geçeriz. Gerekli olan modüller belirlenerek genel bir taslak oluşturur projeye ilk adımı atarız.

Mobil uygulamanızın içermesini istediğiniz bilgi ve içerikleri sizden temin ederiz. Bizler için önemli olan projenin kurumsal kimliğinizi yansıtırken ihtiyaçlarınızı da karşılamasıdır. Firmanızın ihtiyaçları ve sizin istekleriniz doğrultusunda tasarım hazırlanır. Beğenip tasarıma onay vermeniz durumunda projenin teknik aşamasına geçilir. Anlaşma metninde ön görülen süreye bağlı kalınarak kodlama aşaması tamamlanır.

Uygulama için belirlenen tüm modüller tamamlandıktan sonra tarafınıza bir uygulama demosu gönderilerek onayınıza sunulur. Uygulamadan ekleyip çıkarmak istediğiniz bölümler üzerinde gerekli çalışmalar sağlanır. Gerekli onay alındıktan ve çalışmalar tamamlandıktan sonra uygulama için test aşamasına geçilir.

Test aşamasında uygulama tüm platformlarda hatasız ve düzgün bir şekilde çalışacak şekilde testleri yapılır. Son kontrolleri de sağlandıktan sonra yayın aşamasına gelinmiş olur. Bu aşamada artık uygulamanız artık hazır ve kullanılabilir durumdadır. Geliştirmiş olduğumuz uygulamanın AppStore ve Google Play Store’a yüklenmesi ve yayına açık hale gelmesi sağlanır.

Uygulamanız, marketlere yüklendikten sonra siz mobil platformlarda çalışmalarınıza devam ederken ihtiyaç duyduğunuz her an teknik destek olarak yanınızdayız. Özel tasarım mobil uygulama projelerimizle ilgili görüşmek, projeniz hakkında bilgi almak için kahve içmeye bekliyoruz.