Grafik Tasarım

Grafik tasarım kurumsal kimliğin bir tamamlayıcısı, devamı niteliğindedir. Grafik tasarım yapabilmek için sadece bilgisayar teknolojisine hakim olmak yetmez aynı zamanda bu teknolojiyi görsel bir çalışma haline getirebilecek zevk ve yaratıcılığa sahip olmak gerekir. Grafik tasarımcı resim, harf, rakam gibi görsel unsurları bir araya getirerek bir mesaj iletmeye çalışır. Bunu logo, afiş, katalog, illüstrasyon olarak ortaya koyar.

Dünyanın her yerinde devamlı bir şekilde gelişme gösteren teknolojiyi güncel bir şekilde takip ederek adeta bir piyasa araştırması içerisinde olarak kendini geliştirir. Yaratıcı ve estetik işler ortaya koyarak bunlarla web siteleri, reklam afişleri, billboardlar gibi görsel olarak karşımıza çıkan konumlarda yerini alır.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak uzman ekibimiz ile grafik tasarım konusunda da farkımızı ortaya koyuyoruz. Özgün ve yenilikçi tasarımlarımızla sizin ve ya firmanızın alanında prestijinin artmasını sağlıyoruz. Yaratıcı tasarımlarımızla markanızın kalitesini bir araya getirerek sizlere bu ayrıcalığın keyfini sürmeyi bırakıyoruz.

Katalog, afiş, broşür, kartvizit tasarımları, web siteye yönelik grafik tasarımları, online reklam tasarımları, logo ve banner tasarımları gibi geniş bir yelpazeye hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tasarımlardan örnekler görmek, varsa aklınızdaki fikirleri paylaşmak için bekliyoruz. Grafik tasarımlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve projeniz hakkında görüşmek için bizimle iletişime geçebilir, uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz.