Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme

Günümüz dünyasında internetin rolünü azımsamak imkansız. Gelişen bu teknolojiyle birlikte web sitelerinin önemi de bir o kadar arttı. Firmanızın internet dünyasındaki kartviziti olan web siteleriniz, kurumsal kimliğinizi yansıtmakla birlikte aynı zamanda potansiyel reklam aracınızdır. Kaliteli bir web sitesi hem firmanıza müşteri getirecek hem de doğal yollardan reklamınızı yapacak bir araçtır.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak kurumsal prestijinizi önemsiyoruz. Sizi ve kurumunuzu en iyi ve doğru şekilde tanıtacak web siteleri hazırlıyoruz. Başarılı ve kaliteli bir web sitesi kurumsal kimliğinizi yansıtırken teknik anlamda da sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır. Web siteniz sadece bir cihaz üzerinde değil tablet, bilgisayar, android ve ios tüm cihazlarda doğru biçimde görüntülenebilir bir mobil uyumluluğa(responsive) sahip olmalıdır.

Görsel açıdan karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak tasarımını hazırladığımız web sitesini ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenleyip kullanımınıza sunuyoruz. İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak projenin şekillenme sürecini sizlerle tamamladıktan sonra ivedi şekilde teknik çalışmalarımıza başlıyoruz. Web sitesinin teknik sürecinin tamamlanmasından sonra mobil uyumluluk testlerini gerçekleştirip, sitenin her platformda sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin oluyoruz.

İnternette kurumsal kimliğinizi yansıtan web siteleri aynı zamanda doğal bir şekilde yapılan reklamlardır. Web sitelerinin teknik durumlarına göre sıralandıkları arama motorlarında, üst sıralarda yer alan bir web sitesi aynı zamanda doğal bir reklamdır. Böylece müşteri potansiyeliniz artacak, firmanızın başarısı da doğru orantılı olarak artacaktır.

Web sitenizin içeriği de tercihinize bağlı olarak dilerseniz siz tarafından dilerseniz de ekibimiz tarafından kontrol edilebilir. Yine tercihinize bağlı olarak web sitenizin içeriği tecrübeli ekibimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanan içerikler arama motoru optimizasyonuna sahip bir şekilde web sitenizde yerini alır ve gerekli durumlarda güncellemeleri yapılır.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak altına imzamızı attığımız her projede yüzde yüz mutlu müşteri prensibi ile hareket ediyoruz. Web sitenizi  yenileme ya da yeni bir web sitesi oluşturma kararı verip bizimle iletişime geçtikten sonra öncelik olarak web sitesindeki ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Ardından bu ihtiyaçlarınızı görsel anlamda şekillendirirken, sizin fikirlerinizi bizim uzmanlığımızla birleştirerek ortaya kaliteli bir web sitesi çıkarıyoruz. Teknik anlamda da her türlü sorunda yanınızda olarak, mutlu müşteri prensibimizin arkasında duruyoruz.

İnternet ortamında ihtiyacınız olan en önemli kartvizitiniz web siteleriniz hakkında her türlü bilgi ve yardım için İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.