Facebook Reklamları

Günümüzde sosyal medya çok önemli bir tanıtım aracı konumuna geldi. Dünya üzerinde üretilen tüm akıllı cihazlar üzerinden ulaşmanın çok kolay olduğu sosyal medya tamamen hayatımıza girdi. İnsanlar günlük hayatta haberleşmelerini bu sosyal medya sitelerinden yapar oldular ve bu da sosyal medya kullanımını oldukça arttırdı. Sosyal medya kullanıcıları arasında en popüler sosyal paylaşım sitesi olarak Facebook karşımıza çıkmakta.

Web sitenizin, hizmetlerinizin ya da bir ürününüzün tanıtımını yapmak Facebook reklamları ile daha kolay. Facebook reklamlarında diğer reklamlardan farklı olarak geniş demografik hedefleme olanağına sahipsiniz. Böylece reklamınızı görmesini istediğiniz hedef kitleyi belirleyebilir, daha fazla ilgili insana ulaşma olanağı edinirsiniz.

Facebook reklamlarında reklamınızı görmesini istediğiniz cinsiyet, yaş, bölge ve beğenilere göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede markanızın bilinirliğini arttırırken müşteri potansiyelinizi de arttıracaksınız. İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak Facebook reklamlarında bazı önemli hususlara dikkat ediyoruz.

Facebook, verilen reklamları sıralarken reklamların kalitesini, reklam metninin özgünlüğünü ve görsellerin kalitesini baz alarak bir sıralama yapıyor. Biz de hazırlamış olduğumuz reklamlarda bunlara dikkat ederek hareket ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki sizin başarınızı yükseltme potansiyeline sahip her şey tam tersi güce de sahiptir. Hazırlamış olduğumuz her reklama özenerek işimizi yapıyoruz.

Facebook reklam hizmetimizle birlikte bazı ücretsiz hizmetleri de beraberinde sunuyoruz. Google Analytics hizmeti ile reklamınız ile ilgili detayları gözlemleyebilir, geri dönüş takibi ile reklamınıza olan ilgiyi takip edebilir, reklam bütçenizi planlayabilirsiniz. Mobil reklam cihazları hizmeti ile facebook reklamlarını sadece bilgisayar kullanıcılarına değil mobil cihazlardan Facebook kullanan kullanıcılara da reklamlarınızın ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Google Maps, Google Earth ve rehber kaydı hizmetimizle reklamınızı gören kullanıcıların konumunuzu rahatça bulabilmelerini sağlayabilirsiniz. Google görüntülü reklam ağı ve Google reklam site uzantıları ile reklamınızın daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Reklamınız daha fazla insana ulaştıkça, markanızın bilinirliği artacak , markanızın itibarı güçlenecektir.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak Facebook reklamları için yardıma ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Reklam projenizle ilgili görüşmek, projeniz hakkında detaylı bilgi almak için kahve içmeye bekliyoruz.