Google Reklamları - Google Adwords

Web sitenizi ya da ürünlerinizi tanıtmak istiyorsanız size bir teklifimiz var! Türkiye’de internet kullanıcılarının %90’ı arama motoru olarak Google kullanıyor. Google üzerinden tanıtım yaparak hem daha fazla insana ulaşıp hem de ekonomik olarak küçük miktarlardan büyük kazanç sağlarsınız. Google Adwords ile reklam vermek istediğiniz kitleyi belirleyebilir ve reklamınızın pek çok insana ulaştığından emin olursunuz.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak Google ile sertifikalı iş ortağı konumunda çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz Google Adwords hizmetinden memnun kalacağınızı ve rakiplerinize karşı itibarınızı arttıracağınızı garanti ediyoruz. Unutmuyoruz ki sizi yükseğe çekebilecek her şey tam tersi güce de sahiptir. Bu sebepten Google Adwords hizmetimizi verirken belirli prensiplere bağlı kalarak hareket ediyoruz.

Google Adwords yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar var. Bunların başında doğru anahtar kelime seçimi geliyor. Anahtar kelimeler yaptığınız hizmetle alakalı, arama motorları üzerinde kullanıcıların aratma oranının yüksek olduğu kelimeler olmalıdır. Sunmuş olduğunuz ürün ya da hizmetle alakası olmayan anahtar kelimeler reklamınızın onaylanmamasına sebep olur.

Google reklamlarında dikkat edilmesi gereken diğer bir konu özgün reklam metinleridir. Reklamınızın içeriğinde kullanacağınız metin tamamen özgün, hizmeti tanıtıcı ve dikkat çekici olmalıdır. Google, vermiş olduğunuz reklamları incelerken, özgünlüğü de dikkate alarak bir değerlendirme yapıyor. Bu değerlendirme sonucunda reklamlarınız sıralanıyor.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak Google Adwords hizmetine ek bazı ücretsiz hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler arasında ;


- Google Analytics
- Geri Dönüşüm Takibi
- Mobil Cihaz Reklamları
- Google Maps/Earth/Rehber Kaydı
- Google Görüntülü Reklam Ağı
- Google Reklam Site Uzantıları hizmetleri yer alıyor.

Siz de eğer yaptığı işten emin, başarılı ve sertifikalı Google iş ortağı bir firmayla çalışmak istiyorsanız İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak yanınızdayız. Firmanızın, ürününüzün ve ya hizmetinizin reklamını yapmak, kazancınızı arttırmak istiyorsanız Google Adwords hizmetimiz hakkında görüşmek üzere sizleri ofisimize bekliyoruz. Google Adwords hizmeti süresince ve sonrasında teknik anlamda destek olarak da daima yanınızdayız.