E-Ticaret Yazılımı ve Projeleri

Gelişen teknolojiyle birlikte firmalar internetteki imajlarına yeni şekiller vermeye başladı. Günümüzde artık pek çok firmanın internet üzerinden satış yapmaya başlamasıyla birlikte alışveriş alışkanlıklarımız değişti. Değişen bu alışkanlıkları kendi yararlarına kullanmayı başarabilen firmalar ise potansiyellerini arttırarak büyümeye devam ediyor. İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak elektronik ticaret sistemleri konusunda aradığınız hizmeti sunuyoruz.

Elektronik ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken noktaların başında güvenlik gelir. Bu konuda gerekli güvenlik sertifikaları alındıktan sonra hem potansiyel müşterilerin hem de firmanızın güvenli bir şekilde ticaret yapması önemlidir.

Elektronik ticaret internet üzerinde satılacak ürünlerin sergilendiği, çeşitli reklamların ve çalışmaların yayınlandığı bunun sonucunda da online bir şekilde para akışının gerçekleştirildiği sistemlerdir. E-ticaret sayfalarında ürünlerinizi, fiyat bilgisini ve stok durumunu müşterilerinizle paylaşarak satışını sağlayabilirsiniz.

E-ticaret sayfası sayesinde var olan mağazanıza ek olarak internet üzerinden de satış yapabilir böylece gelirinizi arttırabilirsiniz. Ancak e-ticaret sayfasını herhangi bir mağazaya sahip olmaksızın da kullanabilir ve satış yapabilirsiniz. Gerçekleştireceğimiz e-ticaret web sitesi projesinde sanal pos entegrasyonu da sağlayarak havale ve eft dışında bir ödeme seçeneği oluşturuyoruz.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak elektronik ticaret sitelerinde de, işe diğer web sitelerinde olduğu gibi ihtiyaçlarınızı belirleyerek başlıyoruz. Tasarım konusunda varsa önerilerinizi alıyor, kendi fikirlerimizi sunuyor ve en beğendiğiniz tasarımda karar kılarak teknik aşamaya geçiyoruz.

Yüzde yüz mutlu müşteri prensibi ile hareket ederek verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Güvenlik sertifikaları alınan, sanal pos entegrasyonu yapılan e-ticaret sayfanızın geri kalan süreçte de teknik anlamda tüm sorunlarıyla ilgileniyoruz. Web sitenizin içerikleri de tercihinize bağlı olarak tarafımızdan düzenlenebilir. Geri kalan süreçte de sayfanızın içerik yönetimi tercihinize göre uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak internet üzerinden satış yapmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan e-ticaret sayfasını en güzel şekilde gerçekleştirmek için buradayız. E-ticaret projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, projeniz hakkında görüşmek için kahve içmeye bekliyoruz.