Domain, Hosting ve SSL Yöneticiliği

* Karar verme konusunda danışmanlık
* Satın alma ve yapılandırma
* Performans değerlendirmesi
* Süre takibi ve kayıt yenileme
* Kurumsal alan adı çözümleri
* Kurumsal e-mail tanımlama ve yapılandırma
* Projenize uygun SSL Sertifikası belirleme
* SSL Sertifika kurulum ve takibi


Domain (Alan Adı) : İp adreslerin yazıya dönüştürülmüş halidir. Aslında sizlerin alan adıdır başka bir değişle Web Sitenizin adresidir. DigiWorks Team'de Uygun fiyatlara bizim yönlendirmemiz sayesinde firmanıza ve arama motorlarına uygun domain adresleri alabilirsiniz. Talep ettiğiniz alan adınız firmamız tarafımdan kaydedilir veya transfer edilir. Kullanım hakları size, yönetimi firmamıza ait olarak tüm takip işlemleri yapılır. Firmamız tarafından kayıtlı durumda bulunan (.com.tr, .com, .net, …vb.) alan adları güvenliğiniz açısından transfer kilidi ile korunmaktadır.


Hosting (Barındırma) : Dosyalarınızı,resimlerinizi vs. gibi datalarınızı yedekleyecek sunuculardır. Hosting olmadan Web Site dosyalarınızı,resimlerinizi daha doğrusu sitenizi yayınlayamazsınız. Tecrübelerimize dayanarak sizin için hangi paketin yeterli olacağına ilerde sorun yaşayıp yaşamayacağınıza ilişkin sorunlar ele alınarak gerekli yönlendirmeler ve size özel ve uygun hosting paketlerimiz firmamız tarafından sunulur.


SSL Sertifikası : Ssl sertifikası internet sitelerinde veri güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan uygulamadır. Ssl sertifikası, internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştirildiği takdirde, verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli olması sağlanmaktadır. Sertifika sistemi sayesinde şifrelenmiş verilerin kötü niyetli kişilere ulaşması durumu söz konusu olsa bile, en yeni yazılımların kullanılması şeklinde dahi çözülmesi oldukça uzun zaman alacaktır.